Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Stip
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje
 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Hidraulikë - firma
 • Moleraj - shërbime
 • Ngrohje qëndrore - firma
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Elektro Servise
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Patundshmëri - Udhëheqje (Mirëmbajtje)
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Pastrim Kimik - Servise
 • Inxhinieri
 • Ashensorë Dhe Eskalatorë - Riparim
 • Higjienë - Preparate
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Punë Në Teren Të Paafrueshëm (Punë Në Lartësi)
 • Pastrim Dhe Larje Të Qilimave Dhe Tepihëve
Повеќе филтриПомалку филтри

Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje по градови

Dibër Kumanovë Manastir Ohër Prilep Shkup Stip Strugë Strumicë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje

Ideal logistik


 • Adresa: Solidarnost 78
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In Domuvanje


 • Adresa: bul.Jane Sandanski, QT Biser 82 lok.37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inkom Inxhiniering


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 70/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klin kat service


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 5-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Aktiviteti kryesor i kompanisë sonë është pastrimi profesional dhe mirëmbajtja e higjienës së ambienteve të brendshme dhe të jashtme të biznesit, lokaleve dhe ndërtesave publike dhe banesore.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601374725_44.png?t=true&w=300&h=300

Klin star


 • Adresa: Shiroka 99/5
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klin tim 2018


 • Adresa: Galiçica 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LG Vektor


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 20
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MZT Zaedniçki Raboti



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maksi Klin


 • Adresa: Hristijan Karposh 29
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Menaxher i nderteses



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moj kukjen sovet - Tau Ceti group


 • Adresa: Pariska 12-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moja Zaednica


 • Adresa: Orce Nikolov 186-2/20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nika logistik


 • Adresa: Klliment Ohridski 33-8/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perfekt Çisto


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore 2/23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 17:00 • D nga 10:00 deri më 14:00

Servis për pastrimin e të gjitha llojeve të xhmave: - Të brendëshme dhe të jashtme.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1494244836_68.png?t=true&w=300&h=300

Proekt 42


 • Adresa: Ilindenska 40-1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proton Stanben upravitel


 • Adresa: Karposhevo Vostanie 4-3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Невозможно е да се предвиди иднината и сето она што таа може да го донесе. Секогаш се надеваме на најдоброто, но понекогаш животот нè става во непредвидливи ...
сите 15 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 78 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Производствениот погон на банкротираниот белгиски „Ван Хол“ лоциран во ТИРЗ Скопје 2 преминува во сопственост на холандската семејна ...
сите 5 | | | веќе видена

Адам Мосери е во компанијата Фејсбук од 2008 година. Почна како дизајнер на производи, а во 2018 година стана првиот човек на Инстаграм. Фејсбук го купи ...
сите 4 | | | веќе видена

Цените во Хрватска експлодираа, а еден Австриец на медиумите им ја приложил и потврдата од ресторанот во Лошињ, обидувајќи се со хумор да го прикрие бесот кога ...
| | веќе видена

Фабриката за чоколади, бомбони и фавли, „Европа“ од Скопје, има нова директорка. Промената е заведена во Централниот регистар пред неколку дена. Станува збор ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj