НСМ Сервис-Клима

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Никола Парапунов, ТЦ Карпош 4 3-а-35/8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км

  • Телефон 2: 02 6142218
  • Факс: 02 6143318
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1399645081_22.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

НСМ Сервис-Клима е компанија ориентирана првенствено кон сервисирање на уреди за ладење, греење, вентилација, индустриско ладење и системи за омекнување на вода.

Имаме сертификат за сервисирање на опрема на производителот МИДЕА, а сервисираме и опрема од други производители. Нашите сервисери поседуваат сертификати за ракување со разладни флуиди (фреони) и за имплементација на мерки за енергетска ефикасност.

Ние сме посветени кон тоа да со правилно одржување и сервисирање на гореспомената опрема го продолжиме нивниот век на користење.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи