Новоградба

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Босна и Херцеговина 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Скопје Север

  • Телефон 2: 02 2627633
  • Факс: 02 2627836
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482758691_76.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Д.Г. НОВОГРАДБА e реномирана градежна компанија која врши изградба на станови, деловни и индивидуални објекти, индустриски погони и други градби.

Во самата изградба користиме квалитетни материјали од реномирани фирми како од државата така и од странство.
Нашите докажани способности и искуства во многу полиња, ги користиме за да го оствариме врвниот квалитет со кој нашите клиенти ќе бидат задоволни, градејќи цврсти врски.

-Д.Г.Новоградаба ја заврши изградбата на станбен објект во населба Аеродром (Раде Кончар). Објекот е со два влеза со 73 стана, гаражи и паркинг места. Становите се со квадратура од 48 до 83 м2.

-Д.Г.Новоградаба е во тек на изградба станбена зграда за семејно домување П + 10 Гази Баба (кај Мерцедес). Објекот се состои од 110 стана, гаражи и паркинг места. Становите се со квадратура од 48 до 83


Портфолио Локации:
Ченто
Ѓорче Петров
Хром
Скопје Север
Дебар Маало
Ново Лисиче
Гевгелија

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи