Нена декорации


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 153 лок 82
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7494 км
 • Локација: Порта Влае до ЈСП билетара


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583229145_71.png?t=true&w=300&h=300


  Слика од локација
  Нена декорации е гифт шоп со голема палета на подароци и нивно модерно пакување и декорирање.

  Изработуваме секакви декорации за:

  -Декорација на сите ресторани и домови за сите видови на свечености ( свадби, нова година, веридби, крштевки, родендени, матурски и разни евенти на фирми)

  -СВАДБИ (невестински бонбончиња, пченица со паричка, китенки, корсажи, венчиња во сите форми, јастучиња за бурми, бидермаери вештачки од сатен во разни бои со бисери и штрасови, навлаки за столчиња со комплет машни)

  - НОВА ГОДИНА (венчиња, чаршафи и вреќички од сатен, текстил, јута, икебани природни и вештачки)

  -ВЕЛИГДЕН (венчиња, чаршафи, држачи и корпи за јајца, пченица садена во саксии)

  -8-ми МАРТ (марами во сите големини, кутии за накит од плиш и текстил, брош ружа)

  -РАЗНИ ПРОСЛАВИ (прстени за салфетки, облеки за шишиња, чаршафи од сите материјали свеќници, стаклени садови во сите форми и големини, разни висечки цветови)

  -Декорации со балони во боја и балони со хелиум

  Изработуваме разни форми на кутии за бовчи и пијалок,кукли во носии.
  повеќе
  Слика од локацијаСлика од локација
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи