НБ Компани

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Видое Смилевски Бато 111
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км
  • Локација: до Лук Оил

  • Телефон 2: 070 371305
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655458282_6.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

НБ Компани е компанија која се занимава со изградба на различни видови згради, како што се кули, хотели, домување, индустриски сали, ресторани.

Нашето солидно искуство во широк спектар на градежни видови континуирано се надградува со нови предизвици и со редовни посети на голем број конференции и семинари.

Нашата цел е да направиме конструкции кои ќе бидат отпорни на сите оптоварувања, како што се хоризонтални и вертикални товари, за да ги направат поефикасни со максимална брзина и во планиран буџет.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи