Навико Шипинг

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 50/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482748211_37.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Навико Шипинг им обезбедува на клиентите ширум светот услуги за контејнери и испорака преку мрежа на комбинирани високо-квалитетни интермодални операции во синхронизација со определениот персонал и признатата прва класа услуга за клиенти.

Нашата филозофија и клучна стратегија е да ги поврземе и подобриме сите наши операции што е можно поблиску, со цел да собереме оптимални синергии и да постигнеме додадена вредност во услугите што им ги нудиме на нашите клиенти. Само од оваа причина, опсегот на услуги што ги обезбедуваме денес претставува збир на такви позитивни идеали, кои ја составуваат и дефинираат нашата прва класа услуга, сфатена од нашиот стручен и добредојден персонал и високите репери на услугата што треба да ги постигнеме.

Услуги и производи за проморски транспорт.

Услуги:
- Поморски транспорт
- Копнен транспорт
- Железнички транспорт
- Авионски транспорт
- Логистика
- Осигурување
- Царински услуги
- LCL/LTL

Производи:
- Карго воздушни перничиња
- Облоги за пакети
- Карго продукти за намалување на влажност
- Безбедносни облоги
- Флексибилни тенкови

За прашања и консултации контактирајте не на 02 3130106
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи