Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Музеи во Кавадарци

Вински музеј


 • Адреса: Зелен Булевар 2
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7574 км

Дејности:

музеи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Музеј-галерија


 • Адреса: 7-ми Септември 58
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

музеи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спомен куќа на народниот херој Страшо Пинџур


 • Адреса: Страшо Пинџур, с.Ваташа 208
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7576 км

Дејности:

музеи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи