Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Museums in Veles

Memorial house of Kosta Solev Racin (Спомен Куќа на Коста Солев Рацин)


 • Address : Kocho Racin b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Memorial house of Vasl Glavinov (Спомен куќа на Васил Главинов)


 • Address : 9-ti Noemvri b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Memorijalen muzejski kompleks vo s.Vranovci


 • Address : s.Gorno Vranovci
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7528 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

National Museum


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 22
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 160 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 116 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel