Memorial house of Vasl Glavinov (Спомен куќа на Васил Главинов)


 • Address : 9-ti Noemvri b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
Categories:

museums  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  „На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
  сите 135 | | | веќе видена

  На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
  сите 39 | | | веќе видена

  До крајот на годината, според календарот од Министерството за финансии, се предвидени две аукции за граѓански обврзници – една во септември и една во декември. ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel