Мр.Ваш


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 32
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Карши Беверли Хилс

  • Телефон 2: 076 434924
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655794041_58.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Mr. Wash ги нуди следниве услуги

1. Основно перење
-надворешно (активна пена)
-внатрешно
-фелни
-гуми - noir
-инсекти
-восок

2. Премиум перење
-надворешно (активна пена)
-внатрешно
-фелни
-гуми
-инсекти
-last touch (природен car nauba восок)
-детално чистење на стакла

3. Polish express
-надворешно (активна пена)
-внатрешно
-фелни
-гуми fast n black
-инсекти
-Polish express (восок сјајна заштита)

4. Полимерна заштита

5. Перење мотор(веспа)

6. Перење мотор со издувување

7. Перење автомобилски мотор

8. Полирање

9. Хемиско

10. Полирање фарови

11. Третман на кожа со средство

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи