Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Кочани
 • Куманово
 • Струмица
 • Велес
 • Гостивар
 • Берово
 • Кавадарци
 • Радовиш
 • Пехчево
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Млекарници
 • Млеко и млечни производи
 • Добиток - одгледувачи и трговија
 • Фарми
 • Пијалаци - безалкохолни (негазирани) - производство
 • Земјоделски Производи - Трговија
 • Исо Стандардизирани Фирми
 • Трговија На Големо И Мало
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Млекарници


Касеифицио Цесарина Фејзи


 • Адреса: с.Беловиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коки-Мл


 • Адреса: ул.426, Иго Тричковиќ 2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Компани Ж Радевски


 • Адреса: Новачки пат 13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Малеш


 • Адреса: с.Смојмирово
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7611 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милко


 • Адреса: с.Куклиш
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7620 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Млекара АД Битола-Контакт центар


 • Адреса: Орце Николов б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

Дејности:

млекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Млекара Маврово


 • Адреса: с.Ижишта
 • Место: Македонски Брод
 • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Млекара Мики


 • Адреса: Љубе Грујоски 2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7548 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Млекара Милком


 • Адреса: с.Ногаевци
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Млекара Штип


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7565 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Млечен свет


 • Адреса: Киро Спанџов 32
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км

Дејности:

млекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Млечен Пат


 • Адреса: Моша Пијаде 26
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7574 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Млечна индустрија Осогово милк


 • Адреса: 4-ти Јули, с.Соколарци б.б.
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7563 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб - Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

млекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наташа


 • Адреса: с.Робово
 • Место: Пехчево
 • Оддалеченст: ≈7612 км

Дејности:

млекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Про Фарма Андоновски


 • Адреса: Пиринска 13
 • Место: Пехчево
 • Оддалеченст: ≈7613 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рудине ММ-млечна индустрија Делчево


 • Адреса: Маршал Тито 256
 • Место: Делчево
 • Оддалеченст: ≈7593 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Специјал чег


 • Адреса: с.Чегране
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7479 км

Дејности:

млекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сточарство Богданци


 • Адреса: Маршал Тито 66
 • Место: Богданци
 • Оддалеченст: ≈7628 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Суташ


 • Адреса: ул.34, нас.Илинден 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Иселениците Митре и Софи Кутановски не и се непознати на македонската јавност, Тие се дел од проектот „Македонија 2025“, а ја поседуваат и фондацијата ...
сите 2 | | | веќе видена

Европските берзански индекси денеска се нерамномерни, цените на златото и пченицата паѓаат, како и цената на нафтата од типот брент, која се продава за помалку ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи