Микротони Белтоне 1

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Дервиш Цара К-1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7467 км
  • Локација: наспроти училиштето „Лириа„

  • Телефон 2: 044 529848
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579163264_33.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Центарот за згрижување на слухот МИКРОТОНИ се занимава со решавање на вашите проблеми со слухот како и со заштита на слухот. Во нашиот центар исто така функционира и отопластична лабораторија опремена според европски стандарди.

МИКРОТОНИ е основана во 2000 год. До 2004 година, нашата фирма беше дистрибутер на Philips слушните апарати за Македонија. Од 2004 откако Beltone ја купи Philips, ние сме ексклузивни преставници на BELTONE за Македонија. Beltone е член на групација GN со седиште во Данска, која е една од најголемите и најиновативни производители на Слушни Апарати во светот.

Моментално имаме 4 слушни центри и тоа:
• Белтоне 1 во Тетово
• Белтоне 2 во Куманово
• Белтоне 3 во Гостивар
• Белтоне 4 во Скопје

Да слушате и да разбирате е најважното нешто во животот. Ние се грижиме за вашиот слух! За сите ваши прашања и консултации контактирајте не на телефонот 070 321853.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи