Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Tetovë
 • Ohër
 • Gostivar
 • Prilep
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gurë - tregti
 • Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - materiale
 • Xehe dhe xehtari
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Gurore
 • Gurëthyes
 • Jometale
 • Miniera
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Patundshmëri - Tregti
 • Depo
 • Materiale Dekorative
 • Oniks - Mermer
 • Shkallë - Punime
 • Kamin - Vatra
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Materiale Ndërtimi - Repromaterijale Për Punim
 • Shatërvane - Punime Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gurë - tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Kombinati i Mermerit


 • Adresa: Lece Koteski 60-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7547 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

MERMEREN KOMBINAT SHA – Prilep është lider global në ekstrakcionin dhe prodhimin e mermerit të bardhë si bora.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573733016_57.jpg?t=true&w=300&h=300

D&D Ston


 • Adresa: f.Kopance
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro mermer


 • Adresa: f.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kros Dekor


 • Adresa: Ilindenska 333
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lliri grup


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stone Art Ea


 • Adresa: f.Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrosfrut Kortaki


 • Adresa: Goce Dellçev 26
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allgo Nemetali


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 21-A/39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BS Transkor limited/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan mont


 • Adresa: rr.3 f,Grçec no.92
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baushtele Grup


 • Adresa: f.Sredoreç i poshtëm
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7505 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bek Granit


 • Adresa: f.Dobri dol Vrapçishte
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel Ukrasen Kamen


 • Adresa: Gjorзe Petrov 74
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bianko Heraklea


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 3/3 lok.4,5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekor Kamen


 • Adresa: Kire Kostadinovski, s.Gorno Orizari p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijabaz karamata


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimkovski granit


 • Adresa: Gjorзe Petrov 16
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fero TransKategoritë:

gurore, gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Stones


 • Adresa: f.Zdunje
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Inzhenering


 • Adresa: f.Zajas
 • Vendi: Kërçovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden Art


 • Adresa: Rudi Cajavec 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 131 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Минатата година извршителите присилно наплатиле безмалку 160 милиони евра. Ова е втор најголем износ во нивната 18-годишна кариера, ...
сите 16 | | | веќе видена

„Комерцијална банка“ лани ја имаше својата најуспешна година со профит од речиси 60 милиони евра. За да остварат таков резултат петмината врвни директори од ...
сите 15 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 54 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj