Медикус Хелп - дирекција

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 165-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км

  • Факс: 02 3114033
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520246567_34.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Медикус Хелп – 25 години посветени на вашето здравје. Нашиот успех се темели на нашата подготвеност да одговориме на потребите на клиентите и да го понудиме најдоброто за нив. Изградивме силна репутација во земјава со нашите ортопедски производи, кои нудат квалитет, самодоверба, сигурност и помош во совладување на препреките со кои се соочуваат нашите клиенти.

Со континуираниот развој на компанијата, следејќи ги светските трендови, го проширивме своето портфолио со производи кои ќе им помогнат на нашите клиенти да го достигнат својот главен приоритет, а тоа е здрав и независен живот. Денес Медикус Хелп е компанија која е посветена и на сите кои спортуваат и се грижат за себе преку својата спортска и фитнес програма.

Во нашиот фокус и понатаму ќе бидат клиентите и нивните потреби. Со голема љубов и посветеност ќе продолжиме да го градиме нашиот бренд со производи од реномирани компании, бидејќи влогот во вашето здравје е влог во здрава иднина.
повеќе
40%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.210 ден.

Заштитна респираторна маска за деца

40%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.210 ден.

Памучна заштитна респираторна маска

Цена со ДДВ:11.600 ден.

Glamour Mono

Цена со ДДВ:5.220 ден.

Лумбален појас Lumbamed

Цена со ДДВ:1.950 ден.

Појас за трудници

Цена со ДДВ:2.100 ден.

Активен вежбач со педали

Цена со ДДВ:2.725 ден.

Одалка на две нивоа

Цена со ДДВ:1.630 ден.

Детска влошка Junior

Цена со ДДВ:9.500 ден.

Аспиратор за секрет

Цена со ДДВ:260 ден.

Силиконско топче


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи