Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Физикална терапија - ординации
  • Рехабилитација - центри
  • Терапевтска масажа
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Масажа во Куманово

Д-р Бато


  • Адреса: бул.Октомвриска Револуција К-5
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Физио Макс


  • Адреса: Панче Пешев 15
  • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Физио Мед


  • Адреса: Кирил и Методиј 1-a/2
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Физио-Флех


  • Адреса: Иво Лола Рибар
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 11 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 26 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 47 | | | веќе видена

Повеќе од 90% од вкупната стоковна размена на земјава во 2022 година е реализирана од компании кои истовремено увезуваат и извезуваат, покажуваат дефинитивните ...
сите 11 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи