Марија Триумф


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1715694974_72.png?t=true&w=300&h=300


  Со две децении на искуство, Бизнис Центар се гордее со својата експертиза во менаџирање со проекти финансирани од различни меѓународни извори, вклучувајќи Европска Унија, Светска Банка, УСАИД, УНДП, како и бројни национални и меѓународни институции. Нашата посветеност кон успехот на нашите клиенти е она што не прави водечки во областа на развојни проекти.

  Ние сме ваш партнер кој ќе ве води низ сложениот свет на меѓународното финансирање, со цел да ви помогнеме да ги реализирате вашите амбициозни цели. Нашата мисија е да обезбедиме интегриран пристап кој ги опфаќа сите аспекти на проектниот циклус, од иницијалната концепција до успешната имплементација и завршување.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи