Лулу травел

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Панче Попоски 18
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7477 км
  • Локација: Плоштад

  • Факс: 042 214560
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562242175_63.gif?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Лулу травел работи со MONEYGRAM, како и продажба на билети за концертите на Аволон. лулу травел работи со сите чартер летови за Турција, аранжмани за Грција со сите агенции од Македонија. Имаме понуди за Шпанија, Хургада, Хрватска, Бугарија, Црна Гора и сите други индивидуални тури низ европските градови или егзотични патувања.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи