Лио комфорт


 • Адреса: Васко Каранѓелески 41 лам.2 лок.17
 • Место: Битола
 • Локација: Во новиот пазар во Битола, од страна на паркингот.


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
  сите 20 | | | веќе видена

  „На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
  сите 175 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи