Лимар Цома


 • Адреса: с.Шум
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7498 км
Дејности:

лимари, олуци  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Состојбата може да се подобри со поголеми реформи во образованието од основното образование, кариерното насочување, средното стручно образование и високото ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи