Лапласт-М

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Момин Поток б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км

  • Факс: 02 3095800
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567079796_23.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Лапласт-М е фирма со 38 годишна традиција на успешно производство и монтажа на производи за заштита од сонце. За сите тие години Лапласт-М ја прошируваше својата дејност и освојуваше нови пазари со се побогатата понуда на разновидни и пред се квалитетни производи за заштита од сонце.

Производи:
• Чадори
• Тенди
• Настрешници
• Урбана опрема

Сопствениците Ангеле и Мики Илиевски и вработените во Лапласт-М целосно се посветени на исполнувањето на очекувањата и барањата на своите клиенти. Оваа интенција вработените ја остваруваат со развој и унапредување на производите, користење современи материјали за производство, брза монтажа и навремено сервисирање на производите, како и со одржување на ефективен систем за унапредување на квалитетот заснован на ISO 9001 стандардот, и системот за управување со заштита на животната средина(EMS согласно барањата на ISO 14001 стандардот).

Конкуренцијата во оваа дејност за Лапласт-М е поттик за иновации, за усовршување на производството, за подобрување на квалитетот и услугите и се разбира за постигнување на конкурентни цени. Плановите за во иднина се амбициозни. Лапласт-М ќе продолжи со усовршување и изработка на нови модели на тенди и чадори, како и на метални конструкции. Ќе се работи на обновување на машинскиот парк и на подобрување на условите за работа, со цел да се зголеми производството со најнови модели на PVC ролетни, венецијанери и вариолајт завеси, хармоника врати, светлосни реклами, церади за товарни возила и џипови, настрешници, камп опрема, детски базени, џамбо шатори и други производи од пластика.

Визијата на раководството на Лапласт-М е да ја одржи и да ја зголемува стекнатата репутација на препознатлива фирма за производство, монтажа и сервисирање на производи за заштита од сонце.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Клупи

Цена со ДДВ:Побарај цена

Чадори


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи