Копир плус


  • Адреса: Васил Ѓоргов 20 лок.22
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км

  • Факс: 02 3217597
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558341035_97.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Копир Плус
Копир плус занимава со продажба и сервисирање на фотокопири и принтери, како и увоз и производство на тонери и кертриџи за копири и принтери.

Во нашиот богат асортиман го сочинуваат:
- Печатари
- Скенери
- Проектори
- Репарирани Уреди
- Оригинални Тонери
- Оригинални Мастила Кертриџи
- Компатибилни Тонери
- Компатибилни Кертриџи
- Хартија
- Канцелариски Матерјали
- Сервис
- Изнајмување На Уреди

Покажана способност за градење и одржување силни односи со клиентите и врвна услуга за клиентите, не прави едни од најдобирите во оваа индрустрија. Нашиот тим секогаш е подготвен за одговарањер на вашите прашања и за решавање проблеми.

За сите прашања и информации контактирајте не на 02 3217599, ви стоиме на располагање.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи