КЛС


  • Адреса: нас.Карпош
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Центар за странски јазици


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

KLS Events
Компанијата КЛС, веќе 20 години се занимава со изнајмување на аудио визуелна опрема а во последните 10 години и со комплетна организација на секаков вид на настани во и надвор од Македонија.
Опрема за изнајмување:
- Изнајмување на проектори и проекциони платна
- Изнајмување на LED SCREEN 2.6mm
- Изнајумвање на озвучување Мал звучен систем (HK Elements, HK actor) Голем звучен систем(концертен) MEYER SOUND
- Изнајмување на Телевизори 42inc (Smart TV / количина 40)
- Изнајмување на Осветлување за секаков вид на прослави
- Изнајмување на проектори за 3Д мапирање на објекти
- Изнајмување на бина (200m2)
- Изнајмување на шатори мали 36м2, големи 96м2
За повеќе информации:
www.kls.com.mk
+38978257734
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи