Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ќебапчилници
 • Гостилници
 • Ресторани - брза храна
 • Ресторани
 • Скара на кило
 • Ресторани - Скара
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ќебапчилници во Скопје

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Кај Аца


 • Адреса: Шекспирова б.б.
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Делфин


 • Адреса: Зелен Пазар лок.369
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 17:00

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Лаки


 • Адреса: Пандил Шишков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај 61


 • Адреса: Есперанто б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7495 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Каj 61


 • Адреса: Ацо Шопов (Пролетерска) 61
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Колеги Заедно


 • Адреса: Иван Хаџиниколов (Ратко Митровиќ) 6-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7508 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Космос


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 108
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб - Нед од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КА


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 32-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мамбос


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 72-а лок.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нина


 • Адреса: бул.Јане Сандански 11-2/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Палас


 • Адреса: Битпазарска, Стара Чаршија 96
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прилепска Скара Амур


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 26
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пчела


 • Адреса: Цветан Димов 135
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пчела


 • Адреса: Градиште 22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пчела


 • Адреса: Костурски Херои 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рио


 • Адреса: Казанџиска, Стара Чаршија 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сараево


 • Адреса: Битпазарска, Стара Чаршија 34
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сити грил


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сити Грил


 • Адреса: Никола Тримпаре 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соња


 • Адреса: Никола Киров Мајски 34
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7505 км

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Хрватска, Црна Гора и Словенија и оваа година беа меѓу најпопуларните дестинации каде Србите бараат сезонска работа и чиста заработувачка. И иако хрватскиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Предложените царини на Европската унија за кинески стоки не се „казна“, изјави германскиот министер за економија Роберт Хабек на кинеските власти во Пекинг. ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи