KC HOME


  • Адреса: Јадранска Магистрала 86
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711956810_3.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

KC GROUP е основана 1992 година.Со концептот KC HOME е познат по својот напреден дизајн и квалитет.Внимателно избраните колекции генерираат моќни визуелни ефекти и доловуваат чисти, симетрични линии создавајќи префинети амбиенти.
Домови, станбени комплекси, хотели, ресорти, јавни објекти, трговски центри - без разлика за каков проект станува збор, секој квадратен метар опремен соодветно, спокојно и навремено. Откријте го богатиот свет на материјални и текстури, од кои новата генерација професионалци изведува чудесно дизајнирани ентериери, секогаш ставени во функција на вашите потреби. Нудиме одлични услови за соработка! Салоните на КС НОМЕ се One-Stop Shop, каде што можете да најдете сѐ на едно место од Порцеланската керамика па се до најситниот декор. Современи производи од светски брендови тука за вас.
Придружете ни се.Ве очекуваме!
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи