Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Гевгелија
 • Битола
 • Штип
 • Струмица
 • Виница
 • Кочани
 • Гостивар
 • Тетово
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Казина
 • Игри на среќа
 • Хотели
 • Ресторани
 • Конференциски капацитети и услуги
 • Кабареа
 • Спа Центри
 • Ноќни Клубови
 • Автомати За Коцкање - Локации
 • Мотели
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Казина

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Астра


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 1
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Адмирал


 • Адреса: Јане Сандански 13
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7577 км

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Адмирал


 • Адреса: Браќа Миладинови 22-1/1
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7579 км

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Адмирал-Мега


 • Адреса: 22-ри Октомври 1
 • Место: Радовиш
 • Оддалеченст: ≈7592 км

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Адмирал-Беласица


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 8
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Адмирал-Кожув


 • Адреса: Маршал Тито 154
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аполонија Хотел & Казино


 • Адреса: Гевгелиски Партизански Одреди 1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

хотели, казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Винер слот


 • Адреса: Маршал Тито 110-в
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бонанза стар


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Богданци
 • Оддалеченст: ≈7628 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Казино Мотел Сенатор


 • Адреса: Вардарски рид б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7628 км

Дејности:

казина, мотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рамада Плаза Хотел & Принцес Казино


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7630 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фламинго Хотел Казино


 • Адреса: Граничен премин-Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7630 км

Дејности:

казина, хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел скај - Hotel sky


 • Адреса: Граничен премин Богородица 8-Б
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7630 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Адмирал-Рандеву


 • Адреса: Граничен премин Богородица лок.50
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7630 км

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хит интернационал


 • Адреса: Карач 1
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7641 км

Дејности:

хотели, казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Адмирал


 • Адреса: ул.1506 бр.38
 • Место: Скопје

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа Транс Корп


 • Адреса: Климент Охридски 86
 • Место: Струмица

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вегас


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гранд слот


 • Адреса: Кадино 10-36
 • Место: Скопје

Казино

Дејности:

казина

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708932959_97.png?t=true&w=300&h=300

Кинг Слот


 • Адреса: Кочански пат б.б.
 • Место: Виница

Дејности:

казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Нема ништо неочекувано во најавата да се земе заем, многу поважно е од каде ќе се обезбеди и под кои услови, велат експертите по најавите на лидерот на ...
сите 13 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 43 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи