Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Veles
 • Koçanë
 • Prilep
 • Probistip
 • Stip
 • Kavadar
 • Dellçevë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport dhe shërbime transporti - individë
 • Transport ndërkombëtar
 • Taksi - kompani
 • Ndërtimtari - shërbime - individë
 • Transport pasagjerësh - furgona dhë autobusë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transport dhe shërbime transporti - individë

Acko KV Trans


 • Adresa: Vera Ciriviri Trena 14
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beki-Afri


 • Adresa: f.Shemshovë Jegunovcë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7474 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ha-Re


 • Adresa: f.Drenovec
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allen 2000/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlas turs


 • Adresa: Koço Racin 47
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beli mugri


 • Adresa: f.Llukovë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7485 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blejs Shped


 • Adresa: Marshal Tito 45
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo-Da Transport


 • Adresa: Vlado Piperov, f.Stojakovë 13
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7631 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DMD Trans Shped


 • Adresa: Pere Toshev, f.Rosoman 52
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7565 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dinev Transport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dionik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dm-preciz


 • Adresa: Bregallniçka p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7564 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dragislav/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filip trans


 • Adresa: Pano Xhunov, f.Vatasha 24
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7576 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjeorgjievski Goran/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igor Kisko


 • Adresa: Marshal Tito 95-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Josif Cvetinov


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 9-2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jovanovski prevoz


 • Adresa: rr.3, f.Bullaçanë 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klasik


 • Adresa: Nevena Stojkova 9
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logistik data


 • Adresa: Gjorgji Vasillev 1 lok.1
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Просечната месечна исплатена нето-плата по вработен, во март 2024 година, изнесува 40 496 денари, објави Државниот завод за статистика. Како што пишува во ...
сите 49 | | | веќе видена

НЛБ Склади, управување со средства, д.о.о. денеска, по добивањето на сите релевантни одобренија, успешно го заврши преземањето на Генерали Инвестментс АД ...
сите 20 | | | веќе видена

Цените на нафтата денеска се намалија, се намали и цената на златото како и европските берзански индекси. Според податоците на берзата, цената на суровата ...
сите 98 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 110 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj