Камелија


  • Адреса: Борис Кидрич 39/2
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км
  • Локација: Кај спортскиот центар

  • Телефон 2: 044 355545
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00
    Нед од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи