Југоимпекс

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 256
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 2650252
  • Факс: 02 2601858
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522231892_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Југоимпекс е компанија која се занимава со:
• Продажба на индустриски машини за производство на мебел од докажани производители: HolzHer-Германија, Weinig-Германија, AL-KO-Германија, Martin-Германија, Koch-Германија, Schmalz-Германија, Griggio-Италија, Orma macchine srl-Италија и други.
• Сервис служба за инасталација на опремата, тренинг за оператори, поправки и одржување во и вон гарантен рок, продажба на реервни делови. Вработени 5 високообразовани и стрчни лица обучени во Германија.
• Продажба на најкавалитетни окови и механизми за кујни и други мебели од Blum-Австрија.
• Техничка служба за поддршка и имплементација на оковите.

- Дизајн, функционалност и едноставна монтажа.
- CLIP top BLUEMOTION квалитет до последен детал.
- Доживотна гаранција на BLUM механизми.
- Indaux механизми за плакари по мерка.
- Минималистички дизајн по достапни цени.

Решенија за современи домови!
повеќе
35%заштеда
Цена со ДДВ:7.280 ден.4.700 ден.

Работно столче со фиоки

32%заштеда
Цена со ДДВ:92.110 ден.61.999 ден.

GHHW 1000

32%заштеда
Цена со ДДВ:2.650 ден.1.800 ден.

MH 2 - Работно столче со послужавни ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:376.500 ден.319.385 ден.

Заштеди и опреми ја твојата работил ...

Цена со ДДВ:12.340 ден.

Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 2 ...

Цена со ДДВ:25.980 ден.

Holzstar TKS 316 E (230 V)- Мобилен ...

Цена со ДДВ:9.240 ден.

Holzstar BTS 151 – Шмиргла

Цена со ДДВ:12.340 ден.

Брусилица (Шмиргла) Holzstar OSS 10 ...

Цена со ДДВ:16.430 ден.

Holztar DB 305 Vario - Струг

Цена со ДДВ:20.400 ден.

Holzstar TF 50 E Фреза

Цена со ДДВ:21.640 ден.

Струг- Дребонг Holzstar DB 450

Цена со ДДВ:24.740 ден.

Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 3 ...

Цена со ДДВ:27.220 ден.

Holzstar SAA 2001 – Аспиратор

Цена со ДДВ:27.840 ден.

Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200 АS

Цена со ДДВ:30.320 ден.

Holzstar DH 330 – Дихт

Цена со ДДВ:33.790 ден.

Holzstar SAA 3001 – Аспиратор so 2 ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи