Ин Тиме МК БПС

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.36, Индустриска зона Илинден 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7509 км

  • Телефон 2: 02 3132222
  • Факс: 02 2556000
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1543827211_07.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ин Тиме МК БПС како единствен авторизиран сервис за УПС во Македонија врши меѓународни курирски услуги. Со помош на 316 чартер летови, уште 266 авиони, сопственост на УПС, Вашите лични и службени пратки- писма, примероци, каталози, резервни делови, апарати и опрема, книги, уметнички предмети – се доставуваат до корисниците во над 200 земји и територии во светот.

Ин Тиме МК БПС е Вашиот навигатор за ослободување на пратките од целиот свет. Ефикасниот спој на нашите шпедитерските и транспорни услуги, Ви обезбедува точна усогласеност со царинските прописи и навремена достава на Вашите пратки. Благодарение на долгогодишното искуство, глобалната покриеност, современиот пристап и методи, Ви нудиме најефикасни царински решенија со цел непречана конзистентност на Вашите увозни и извозни пратки.

Со единствена цел – нудење комплетна и високо квалитетна логистичка услуга, во 2013 година ја отворивме "Просторија за повеќекратно привремено чување – ПППЧ", со кој Ви овозможуваме поедноставен и функционален пристап до Вашите пратки:
• Комплетна транспортна и логистичка услуга
• Транспаретен и прецизен приказ на Вашите пратки
• Директно процесирање на пратките
• Огромна заштеда на Вашето време и средства
• Организација и адаптација според Вашите потреби

Ин Тиме МК БПС опфаќа 100% од територијата на земјата. На територијата на Македонија, Ин Тиме МК БПС има отворено три канцеларии кои се целосно посвeтени на курирскиот сервис:
• Аеродром "Александар Велики", Петровец (логистика и оператива)
• Експрес центар, населба Илинден (логистика, оператива, поддршка на клиенти, ИТ подршка)
• Експрес центар, Штип (курирски центар за подршка за Источна Македонија)
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи