ИКЛ-М


  • Адреса: Браќа Галеви 20
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Локација: населба Хром, последна 4-ка, во кругот на Велурфлок


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671526159_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ИКЛ-М
ИКЛ-М е фирма која се занимава со хемиско чистење, трговија со лежишта и семеринзи.

Се наоѓаме во населба Хром, последна 4-ка, во кругот на Велурфлок.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи