Иго-импекс

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Воден (Краварски пат) б.б.влез 2/3
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7558 км
  • Локација: во Царински терминал, втор влез, на спрат

  • Факс: 047 268200
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи