Идеал графика

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Анте Банина 4
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7566 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 10:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1476342054_79.jpg?t=true&w=300&h=300


Идеал графика е компанија која врши дизајнирање, изработка и доработка на производи од графичката индустрија како што се:

• КАНЦЕЛАРИJСКИ МАТЕРИЈАЛИ
-Визиткарти, папки, тефтери, календари, нотеси, годишни планери, класери.

• РЕКЛАМНИ МАТЕРИЈАЛИ
-Календари, знаменца, постери, честитки, хенгери, воблери, хартиени кеси.

• ИЗДАНИЈА
-Брошури, каталози, списанија, книги.
-Тврд и мек повез на книги, списанија и меморандуми.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи