Хидрос

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1 102
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7510 км
  • Локација: Јурумлери, до Полициска академија

  • Телефон 2: 070 398184
  • Факс: 02 2452140
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/457495a521ae0b97cbf532af38cd4991.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Хидрос Дооел е компанија која работи во областа на хемиската индустрија. Фирмата се занимава со производство, увоз - извоз, трговија и услуги во хемиската индустрија и тоа:
• На полето на базна хемија
• Наменска хемија
• Хемиски третман и одржување на водата во базените
• Средства за хигиена во домаќинството и индустријата, како и
• Продажба на разни други хемикалии според потребите и барањата на клиентите.

Производствениот погон на ХИДРОС се наоѓа во близина на Скопје, во населба Јурумлери, пред Полициската академија. Хидрос постои на пазарот од 1991 година.

Нашата мисија е производство според нови технологии и стандарди, постојано истражување на пазарот и задоволни потрошувачи.
Нашата визија е постојан раст и развој на компанијата, воведување на нови производи и проширување на нови пазари.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

pH Минус 10L

Цена со ДДВ:Побарај цена

pH Минус


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи