Хеми мотор


  • Адреса: ул.518 1/13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1050 км
  • Локација: еднонасочната уличка покрај саем

  • Телефон 2: 075 222446
  • Факс: 02 3135058
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1500 надзори на цела територија на Република Северна Македонија при што констатирани се ...
сите 40 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи