Гуле Тату


 • Адреса: Коле Цветков 129
 • Место: Велес


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1714390089_78.jpg?t=true&w=300&h=300


  Со повеќе од 20 години искуство во индустријата на тетовирањето, е вистински врв во нашата уметност.

  Во текот на годините, не само што ги разви своите вештини до совршенство, туку и постојано истражува и воведува иновации во својот пристап кон тетовирањето. Неговата неизмерна страст кон уметноста, заедно со иновативниот и креативен пристап кон дизајнот, го прават вистински мајстор на својот занает.

  Боби не само што создава тетоважи кои го надминуваат времето, туку и креира искуство што остава трајни впечатоци кај секој клиент. Секоја идеја на клиентот ја претвора во уникатно уметничко дело.

  Услуги:
  - Тетоважи
  - Пирсање
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи