Грин центар Гили

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапен сефХотел со 4 ѕвездиФитнес центарСпа центарМузика во живо / DJ

  • Адреса: Гоце Делчев 14
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7477 км
  • Локација: спроти Барок

  • Телефон 2: 075 416829
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1527679711_78.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Хотел Ресторантот Грин Центар Гили започна со работа на 13.08.2004. За едно многу кратко време ресторантот стана еден од најпознатите во Гостивар. Како многу пригодно место за семинари и деловни состаноци стана привлечен за да биде посетен од многу градови на Македонија.

Во овој ресторант се дочекани многу странски и домашни личности и како во нивна резиденција се враќаат повторно за престој во оваа оаза.

Релаксирајте се во соба со поглед кон градот Гостивар:

Бар
24- часовна собна услуга
Дигитална заштита
Кабловкса/Сателитска ТВ
Интернет пристап
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи