Green center Gili

ParkingWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreKasafortë në dispozicionHotel me 4 yjeFitnesSpa QendërMuzikë live / DJ

  • Adresa: Goce Dellçev 14
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7477 км
  • Lokacioni: спроти Барок

  • Telefon 2: 075 416829
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1527679711_78.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Hotel restorant Green Center Gili filloi me punë më 13.08.2004. Për një kohë shumë të shkurtër, restoranti u bë një ndër më të njohurit në Gostivar. Si një vend shumë i mirë për seminare dhe takime zyrtare, u bë tërheqës që të vizitohet nga shumë qytete në Maqedoni.

Në këtë restorant janë pritur shumë personazhe të huaja dhe vendas si dhe në rezidencën e tyre kthehen përsëri, për qëndrim në këtë oazë.
Relaksohuni në dhomat me pamje nga qyteti i Gostivarit:

Bar
24- orë shërbim dhome
mbrojtje digjitale
TV Kabllovik/Satelitor
Qasje internet
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj