Грациа тренд


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 45 лок.15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: ТЦ Скопјанка

  • Телефон 2: 02 6121120
  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 19:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
сите 40 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 71 | | | веќе видена

Работниците во Србија од 1 јануари годинава имаат можност да се пожалат на лошите услови за работа до германските компании чии добавувачи и други партнери ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи