Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Гинеколошки ординации
 • Стерилитет-фертилитет (лекување)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Гинеколошки ординации во Битола

Генезис


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гинекомедика


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 154/2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 07:30 до 15:30 • Вто , Чет од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др.Анастасиевски Тони


 • Адреса: Никола Тесла 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон , Сре од 12:30 до 19:30 • Вто , Чет - Пет од 08:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Билјана Талевска


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 62-б
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Кирил Настевски


 • Адреса: Мирче Ацев 10-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Трпевски Љупчо


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 21/3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон , Сре од 12:00 до 20:00 • Вто , Чет од 08:00 до 16:00 • Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клиничка болница Д-р Трифун Пановски - гинекологија


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медихелп


 • Адреса: Леринска 47
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Света Ана


 • Адреса: Стреја Нахмијас 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Германската уредувачка мрежа (РНД) објави извештај на новинарот Торстен Фукс, кој зборуваше за животот во Хрватска како „најмладата членка на Европската унија ...
сите 34 | | | веќе видена

Спортските кладилници и операторите на игри на среќа имаа уште една прилично успешна деловна година во Хрватска, пишува Даница.хр. Нивните приходи и профити ...
сите 31 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 80 | | | веќе видена

Во златарниците сѐ е сјајно и преубаво, но накитот за најголем дел од народот е недостапен. Златно синџирче, нараквица, обетки и прстен некогаш беа ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи