Ганлим


  • Адреса: Јужноморавски бригади б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: Ченто (Сингелиќ), по пат за гробиштата Камник


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393314565_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ганлим- лимарско услужно претпријатие ви нуди профилирани лимови, олуци, лимени кровови и останати производи од лим
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

ребраст лим

Цена со ДДВ:Побарај цена

Рамен лим


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи