Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Битола
 • Струмица
 • Кавадарци
 • Тетово
 • Куманово
 • Охрид
 • Кочани
 • Велес
 • Штип
 • Струга
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Гостивар
 • Виница
 • Пробиштип
 • Свети Николе
 • Радовиш
 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фризерски салони
 • Козметички салони
 • Шминкери
 • Салони за убавина
 • Маникир и педикир
 • Бербери
 • Салони За Масажа
 • Стилисти
 • Солариуми
 • Козметика
 • Обука За Фризери И Козметичари
 • Спа Центри
 • Фризерска Опрема
 • Фитнес Центри
 • Сауни
 • Едукативни Центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Фризерски салони


Хит 501


 • Адреса: Стив Наумов (Ленинградска) 63-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.10 км

Фризерски салон

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709902639_73.jpg?t=true&w=300&h=300

Кенза


 • Адреса: Павле Илиќ 38
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈274 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Сикрет


 • Адреса: Аминта III (Ленинова) 58
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈477 м
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Диор


 • Адреса: Васил Главинов 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈503 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:30 • Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Силуете


 • Адреса: Васил Главинов 7-б кат 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈512 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 10:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наим


 • Адреса: Битпазарска, Стара Чаршија 88
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈535 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мона сити фешн


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈549 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Г.л. козметик компани


 • Адреса: бул.Партизански Одреди блок 13 лок.5-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈553 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лореал


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ кат 1 лок.393
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈564 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Раде


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ кат 1 лок.382
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈584 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рера


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ подрум
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈592 м
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кин


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈607 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Амели


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 10-1/1-3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈607 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Модно Студио Фран


 • Адреса: бул.ВМРО (Маркс и Енгелс) 3-5/23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈619 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Вип


 • Адреса: Лермонтова 3 лок.3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈636 м
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виолет


 • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 5 реон 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈652 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фешн ВА


 • Адреса: Максим Горки 8 лок.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈657 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сикретс оф бјути


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈659 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Арт


 • Адреса: бул.Илинден 60/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈695 м
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бјути бар


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 48
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈725 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лотус


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 17/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈767 м
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Програмерските плати повторно на врвот. Просечните примања на информатичарите во земјава изнесуваат 93.852 денари, објави Државниот завод за статистика, а ...
сите 62 | | | веќе видена

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 110 | | | веќе видена

Секој вторник и петок оградениот простор кај „Технометал Вардар“ во скопската населба Маџари оживува и пулсира како и секој бувјак во светот. И ако за ...
сите 4 | | | веќе видена

Најголемите ланци малопродажни маркети за стоки од широка потрошувачка, заедно лани оствариле нето добивка од повеќе од 35 милиони евра, покажуваат податоците ...
сите 21 | | | веќе видена

Колку пруги, наредени на одреден начин, треба да има на долните делови на Nike тренерката? Со ова прашање се занимава повисокиот регионален суд во Дизелдорф, ...
сите 5 | | | веќе видена

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи