Фратели Груп


  • Адреса: Васа Кошулчева 46
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7539 км
  • Локација: зад пододекор, железничка станица

  • Телефон 2: 078 451265
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667299441_22.jfif?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанијата ФРАТЕЛИ ГРУП – Велес изработува картонска амбалажа - сите видови на кутии (кутии за пица, пастрмајлија, торти, ролати…), подметачи, гајби од трослојна и петослојна лепенка.

Произведуваме класични американ кутии, штанцувани кутии, каширани кутии и гајби во различен дизајн, со можност за печатење во две бои.
Во нашиот асортиман можете да најдете:
• Класични кутии со димензии од 200 до 2000мм
• Штанцувани кутии
• Каширани кутии
• Гајби од трослојна и петослојна лепенка, во различни форми и димензии.

Производството и продажбата на ФРАТЕЛИ ГРУПЦ се одвива за познати купувачи според добиени нарачки, согласно бараните димензии, квалитет и други специфични барања на клиентите.

Доколку имате сакате квалитетни кутии кои што ќе ги исполнат сите ваши очекувања и барањa ФРАТЕЛИ ГРУП е вистинското место за вас.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи