Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
 • Кочани
 • Битола
 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фондации
 • Невладини организации
 • Здруженија
 • Претприемништво - центри
 • Консалтинг
 • Едукативни Центри
 • Странски Мисии И Организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фондации

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Турска Фондација Маариф-ТФМ


 • Адреса: 11-ти Октомври 1-А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

Дејности:

фондации

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Уметност на живеење


 • Адреса: Горно Нерези 35
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км

Дејности:

фондации

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација за менаџмент и индустриско истражување


 • Адреса: 16-та Mакедонска Бригада 13-Б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација за развој на мали и средни претпријатија


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7616 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација за развој на мали и средни претпријатија-Куманово


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација за развој на образование и култура Албиз


 • Адреса: ул.20, с.Сарај 97
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7492 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Агро-центар за едукација-АЦЕ


 • Адреса: Цицо Поповиќ 7-2/14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Борис Трајковски


 • Адреса: Костурски Херои (29-ти Ноември) 17/21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дејности:

фондации

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација БСЦ


 • Адреса: Крушево б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

фондации

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Енвер Малиќи


 • Адреса: ул.1732 бр.4  
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км

Дејности:

фондации

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Златна Рипка


 • Адреса: Женевска 37-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7496 км

Дејности:

фондации

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Илија Камчев


 • Адреса: Скупи 3-А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Конрад Аденауер


 • Адреса: Ристо Равановски 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Отворено Општество Македонија


 • Адреса: бул.Јане Сандански 111/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Тома Фила


 • Адреса: бул.1-ви Мај б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

Дејности:

фондации

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Фридрих Еберт


 • Адреса: Борка Талески 42/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација-Никола Кљусев


 • Адреса: Македонија 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

Дејности:

фондации

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фонд на Холокаустот на Евреите во Р.М.


 • Адреса: Самоилова 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

Дејности:

фондации

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за управување со промени


 • Адреса: Рајко Жинзифов 44/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цера


 • Адреса: с.Цера
 • Место: Македонска Каменица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 22 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена

Само една недела не дели од календарското влегување во лето, а веќе на почетокот на јуни влеговме во метеолошкото лето. Но, наместо сончеви топли денови, има ...
сите 28 | | | веќе видена

Силните институции се предуслов за силни економии и правични општества. Највредниот ресурс на институциите е човечкиот капитал, оттаму инвестициите и ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи