Фишер електроник 2


  • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 52
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км
  • Локација: помеѓу Аму и Рим Париз

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655713829_78.jpg?t=true&w=300&h=300


Основната мисија на Фишер Електроник Д.О.О. е да се понудат на пазарот брендирани производи со соодветен квалитет по пристапна цена и со соодветна сервисна поддршка. Фишер Електроник Д.О.О. дополнително ќе го развива продажниот асортиман на своите брендови во согласност со барањата на пазарот и современите технолошки трендови, естетски и ергономски барања. Одржувањето на динамичниот и постојан развој на компанијата овозможува активно следење и флексибилно прилагодување на промените во деловното опкружување.

Вршиме продажба на мало и на големо.
Магацинот на Фишер електроник 2 се наоѓа на Ул.100 Бр.72- Карпошповеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи