Фиаз комерц

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Новопроектирана б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Локација: Комплекс Лепнец после канал 5 тв

  • Телефон 2: 070 327368
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429520098_63.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Фиаз комерц
Фиаз комерц е компанија која врши продажба на:

• Гуртни за кочници
• Ламели
• Керамичко платно
• Траки
• Плетеници
• Клингерит
• Плута
• Термоизолациони табли
• Облоги за ламели
• Графитни диск плочи
• Гумирана плута
• Дихтунзи

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи