Фиат Дерби

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: ул.1, нас.Илинден 34-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7508 км
  • Локација: после пругата десно

  • Телефон 2: 078 222872
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510572969_25.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Фиат Дерби е автосервис кој се занимава со продажба на половни и нови делови за италијанските автомобили Fiat Alfa Romeo, Lancia и сервис за истите возила.

Нашиот сервис располага со хала напраена по врвни стандарди и европски сервиски квалификации. Тимот од професионалци ви стојат на располагање на секое ваше барање.

Ги вршиме сите сите видови на поправки од промена на предница, лимарија, бандажи.

Нашиот сервис се наоѓа во населба Илинден ул.1 34-б, пон-пет од 09:00 до 17:00 и Саб од 08:30 до 14:00 или контактирајте нè на телефоните 070 679989 и 078 222872.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи