Феникс Нова

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Илинден 97-1/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: спорти паркингот АБЦ до поранешна Американска Амбасада

  • Телефон 2: 089 077777
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579271739_18.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Nova Office во целост ги покрива сите Ваши потреби за општ канцелариски материјал. Ние во целост ги разбираме различните потреби на секоја канцеларија, затоа обезбедивме палета на производи за да се задоволи секое барање. Внимателно избравме производи по најповолни цени прилагодени на Вашата канцеларија согласно стандарди и потрошувачките навики во Р. Македонија.

Вашиот личен бизнис асистент е тука да го слушне Вашето барање и професионално да одговори на Вашата канцелариска потреба.

Во нашата палета на производи ќе добиете продукти за:

1.АРХИВИРАЊЕ – РЕГИСТРАТОРИ, CLEAR BOOK (ПАПКА СО УР ФОЛИИ), ПАПКА СО МЕХАНИЗАМ, ПАПКА СО ЛАСТИК, ПАПКА СО КОПЧЕ, УР ПАПКА, Л ПАПКА, РАЗДЕЛНИК, КЛИПБОРД, МЕМО СТИК.
2.ПЕНКАЛА, МОЛИВИ, ТЕКСТ МАРКЕР, ПЕРМАНЕНТЕН МАРКЕР, МАРКЕР ЗА БЕЛА ТАБЛА
3.ХЕФТАЛИЦА, ХЕФТИГЛИЦИ, СПОЈУВАЛКИ, ОДХЕФТУВАЧ, ПЕРФОРАТОР
4.КАЛКУЛАТОРИ
5.КАНЦЕЛАРИСКИ ДОДАТОЦИ – СИТЕН КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛ
6.КОМПЈУТЕРСКА ГАЛАНТЕРИЈА - ТАСТАТУРА И МАУС, CD&DVD, POWER BANK
7.РЕКЛАМЕН МАТЕРИЈАЛ – МОЖНОСТ ЗА ПЕЧАТЕЊЕ НА СОПСТВЕН ДИЗАЈН, ЛОГО, ТЕКСТ
повеќе
Цена со ДДВ:1.490 ден.

Ранец EDISON Pink Hearts 44x30cm

Цена со ДДВ:550 ден.

Несесер STARPAK Cute Cats Rules (По ...

Цена со ДДВ:190 ден.

Мрсни боици Giotto 1/12 Cera

Цена со ДДВ:280 ден.

Темперни бои Deli EC11-12, 1/12 , 1 ...

Цена со ДДВ:1.790 ден.

Ранец SPIDERMAN со тркалца 42x24x32 ...

Цена со ДДВ:1.390 ден.

Ранец EDISON Boy Dinosaur 41x29cm

Цена со ДДВ:1.580 ден.

Ранец STREET 30×14,8×42,5cm

Цена со ДДВ:850 ден.

Ранец STARPAK Lei Dhalia


Видете ги нашите производи на
Слика од локацијаСлика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи