Еуро Поп 87


  • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) 24
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7555 км

  • Телефон 2: 071 222641
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629458237_1.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

СЕ ЗАПОЧНА ВО 2011 ГОДИНА...

Активни повеќе од 10 години, приоритет во нашето долгогодишно успешно работење се нашите клиенти.

Ние како приватна менувачница се стремиме кон тоа нашите клиенти секогаш да бидат задоволни и да ја добијат најповолната курсна листа.

Нашата основна дејност е менувачко работење, а вршиме и брз трансфер на пари Money gram, разменуваме crypto валути и наскоро работиме на воведување нови услуги како плаќање на сметки.

Менувачкото работење се однесува на валути: eur, usd, aud, chf, cad, sek, nok, dkk, gbp.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи