Ерго Ком

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Костурски Херои (29-ти Ноември) 4/8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: во улицата кај Апче, на 1 кат

  • Телефон 2: 071 223751
  • Факс: 02 3232351
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/dfd91ee7421990ca32f893bce4a08c02.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ерго Ком е компанија која делува на пазарот за специјализирани градежни материјали.

Ерго Ком може да стане Ваш доверлив партнер во испораката на високо квалитетни материјали како и во развивање на решенија за:
• Потпорни структури од армирана земја
• Хидротехнички апликации
• Контрола на ерозија и дренажа
• Животна средина и депонии
• Тунели и индустриски подови
• Заштита од одрони кај патишта и железници
• Безбедносни и звучни бариери
• Подобрување на носивост на земјиште
• Оградни мрежи

Ерго Ком е ексклузивен застапник и дистрибутер за производите на познатиот светски производител на жичани производи и геосинтетици "Maccaferri". Kомпанија основана во 1879г., светски призната како докажан партнер во сферата на проектирање и развој на напредни решенија во градежништвото и инженеринг на животната средина.

Дел од нашите референци се проектите:
- Реконструкција на магистрален пат М1 делница Катланово-Велес
- Изградба на автопат Миладиновци-Штип
- Изградба на нафтовод Солун-Скопје
- Рехабилитација на железничка пруга Ногаевци-Неготино, дел од коридор Х
- Изградба на Автопат Бања Лука - Добој, делница Прњавор–Добој, БИХ, како и санација на свлечишта во Маврово, Ботун, Тасева чешма, Магарево, Кратово, Буково, Фариш и др..
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи