Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Employment agencies (recruitment & staffing services)
 • Employment agencies - abroad
 • Human resources consulting
 • Consulting
 • Employment - agency for temporary employment
 • Foreign Language Schools
Повеќе филтриПомалку филтри

Employment agencies (recruitment & staffing services) по градови

Ohrid Prilep Skopje Stip Sveti Nikole Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Employment agencies (recruitment & staffing services)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Career Centre of SEE University (Centar za kariera na JIE Univerzitet)


 • Address : Ilindenska, JIE Univerzitet b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

44 Energy and Staff


 • Address : bul.K.J.Pitu 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antoris


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 44 vlez 1 kat 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asteria


 • Address : Maksim Gorki 8 kat.1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan-Azija R


 • Address : Kiril i Metodij 48
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De Mano HR Konsalting


 • Address : Crvena Voda 7/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekra


 • Address : Crvena Voda 7/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Employment Centre-Skopje City


 • Address : Vasil Gjorgov 43
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Employment Service Agency of the Republic of North Macedonia


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7545 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Employment Services Intenational (ESI)


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 62-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eviva


 • Address : Kej Marshal Tito, GTC 37
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eviva


 • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Horizont


 • Address : bul.Partizanski Odredi 62/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kariera Online (KARIERA.mk)


 • Address : bul.Krste Misirkov 7 Lam.C-2/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kouzon


 • Address : bul.Goce Delchev 14 lok.8
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 16:30 • Sat from 09:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kouzon


 • Address : Vancho Prke 125/8
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 131 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 37 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Минатата година извршителите присилно наплатиле безмалку 160 милиони евра. Ова е втор најголем износ во нивната 18-годишна кариера, ...
сите 16 | | | веќе видена

„Комерцијална банка“ лани ја имаше својата најуспешна година со профит од речиси 60 милиони евра. За да остварат таков резултат петмината врвни директори од ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel